Joomla Templates and Joomla Extensions by zootemplate.Com

IVECO JENERATÖR

IVECO JENERATÖR
IVECO JENERATÖR

NK POWER JENERATÖR

NK POWER JENERATÖR
NK POWER JENERATÖR

RICARDO JENERATÖR

RICARDO JENERATÖR
RICARDO JENERATÖR

SDMO JENERATÖR

SDMO JENERATÖR
SDMO JENERATÖR

GENSAN ALTERNATÖR

GENSAN ALTERNATÖR GENSAN ALTERNATÖR

Elektromak Enerji

Firmamız; Marin ve Kara tipi jeneratör imalatı, otomatik ve senkron transfer panoları, ses izolasyonlu jeneratör kabin imalatı, jeneratör odası ses izolasyonları, alternatör bobinajı konularında uzman ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca satmış olduğu veya diğer marka jeneratör gruplarının da tamir, servis ve periyodik bakımını orjinal yedek parça ve hesaplı bakım anlayışı ile hizmet vermektedir. Firmamız jeneratör kiralama ve 2.el jeneratör satışı hizmetini de sizlere sunmaktadır.

Firmamız Enka Holding bünyesinde yer alan Enka Pazarlama AŞ'nin Marmara Bölgesi Bayiisi ve aynı zamanda Yetkili Merkez Servisi'dir.

 


SDMO Jeneratör NK Power Jeneratör Iveco Jeneratör Ricardo Motor Jeneratör 
 
 
SDMO , NK|POWER, RICARDO VE İVECO MOTORS JENERETÖR ve GENSAN ALTERNATÖR 'lerin yurtiçi ve yurtdışı projelerinde supervisor olarak görev almaktadır.
 

Mevcut ve gelecekteki projelerinizde yer alacak Jeneratör Grupları için firmamız daima müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda Türkiye'de  "HER ZAMAN, UCUZ, KALİTELİ, ORJİNAL YEDEK PARÇA" bulabileceği güçlerde jeneratör grupları ile teklifler sunacaktır.

Elektromak Enerji   |   Dolapdere San.Sit.5 Ada No:27 İkitelli / İSTANBUL   |  Tel / Faks : (212) 671 02 71
 
Copyright © 2011   www.elektromakenerji.com    Designed by  www.incekalem.com