Joomla Templates and Joomla Extensions by zootemplate.Com

IVECO JENERATÖR

IVECO JENERATÖR
IVECO JENERATÖR

NK POWER JENERATÖR

NK POWER JENERATÖR
NK POWER JENERATÖR

RICARDO JENERATÖR

RICARDO JENERATÖR
RICARDO JENERATÖR

SDMO JENERATÖR

SDMO JENERATÖR
SDMO JENERATÖR

GENSAN ALTERNATÖR

GENSAN ALTERNATÖR GENSAN ALTERNATÖR

FİRMA PROFİLİ

Şirketimiz 1965 yılında Recai UYAR tarafından İstanbul İli Fatih İlçesi Balat semtinde Avrupa Bobinaj adı ile Elektrik Motorları ve Jeneratör Tamir , Bobinaj ve Ticareti üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır. Kendisinin bobinaj ve elektrik konusundaki bilgi birikimi ile kurmuş olduğu Avrupa Bobinaj firması, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile piyasadaki saygın yerini almıştır.

Avrupa Bobinaj olarak 1980 yıllarında Türkiye'deki ilk AVR (Alternatör Voltaj Regülatörü) olarak adlandırılan, fırçalı her marka ve güçte kullanılan ikaz regülatörlerini geliştirmiş ve uygulamışlardır.

Muhtelif güçlerde dizel motorlu jeneratör gruplarının imalatı yine bu yıllarda Avrupa Bobinaj ile başlamıştır.

Sn. Recai UYAR, bilgi ve birikimleri ile sayısız kalifiye usta yetiştirmiştir. Elektro Mak Jeneratör firmasını kurarak aktif iş hayatını sonlandırıp, oğullarına bu konu ile ilgili bayrağı devretmiştir.

Elektro Mak Jeneratör , konusunda ilerlemeye devam ederek Marin ve Kara tipi jeneratör imalatı, otomatik ve senkron transfer panoları, ses izolasyonlu jeneratör kabin imalatı, jeneratör odası ses izolasyonları, alternatör bobinajı konularında yelpazeyi genişletmiştir. Ayrıca satmış olduğu veya diğer marka jeneratör gruplarının da tamir, servis ve periyodik bakımını orjinal yedek parça ve hesaplı bakım anlayışı ile hizmet vermektedir.

Firmamız Enka Holding bünyesinde yer alan Enka Pazarlama AŞ'nin Marmara Bölgesi Bayiisi ve aynı zamanda Yetkili Merkez Servisi'dir. SDMO , NK|POWER VE İVECO MOTORS JENERETÖR'lerin yurtiçi ve yurtdışı projelerinde supervisor olarak görev almaktadır.

Mevcut ve gelecekteki projelerinizde yer alacak Jeneratör Grupları için firmamız daima müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda Türkiye'de  "HER ZAMAN, UCUZ, KALİTELİ, ORJİNAL YEDEK PARÇA" bulabileceği güçlerde jeneratör grupları ile teklifler sunacaktır.

Elektromak Enerji   |   Dolapdere San.Sit.5 Ada No:27 İkitelli / İSTANBUL   |  Tel / Faks : (212) 671 02 71
 
Copyright © 2011   www.elektromakenerji.com    Designed by  www.incekalem.com